Fotowoltaika dla firm

Zyskaj na czystej energii dla swojej firmy

Instalacja fotowoltaiczna w firmie to rozwiązanie dające możliwość ograniczenia kosztów działalności, dzięki obniżeniu wysokości opłat za prąd. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie przed wzrostem cen energii pochodzącej ze źródeł konwencjonalnych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Moc elektrowni słonecznej dla Twojej firmy, a zatem również jej rozmiar i wielkość zajmowanej powierzchni, jest zależna od możliwości i oczekiwań, jakie nam przedstawisz.
Przedsiębiorcy produkują z instalacji fotowoltaicznej energię głównie na własne potrzeby oraz odsprzedają prąd do sieci w czasie, kiedy firma nie pobiera energii elektrycznej. Instalację dobierzemy w oparciu o zapotrzebowanie na prąd podczas audytu w Twoim przedsiębiorstwie.

Miejsce instalacji zależy od indywidualnych możliwości. Panele możemy zainstalować zarówno na dachu jak i na gruncie, a nawet na elewacji. Istotne jest, aby mieć na uwadze występujące obecnie lub w przyszłości zacienienie dachu/terenu pod zabudowę.

W zależności od Twoich oczekiwań jako inwestora, dobierzemy dla Ciebie optymalną instalację, która pokryje część lub całość zapotrzebowania na energię elektryczną w Twoim przedsiębiorstwie. Zależnie od zainstalowanej mocy, ilości energii wyprodukowanej, wykorzystanej lub sprzedanej, możemy obliczyć stopę zwrotu inwestycji, która aktualnie wynosi 10-14% rocznie.

Koszt utrzymania instalacji jest niewielki. Wiąże się on jedynie z okresowymi przeglądami elementów instalacji i myciem paneli. I pamiętaj, że decydując się na instalację fotowoltaiczną dla firmy, istnieje możliwość uzyskania kredytu lub skorzystania z leasingu operacyjnego w uzyskaniu którego chętnie pomożemy.

Sprawdź ile zaoszczędzono na rachunkach za prąd w firmie zajmującej się utylizacją odpadów w Miękini – kliknij tutaj

Masz pytania? Chcesz poznać więcej szczegółów?

Dowiesz się jak tanio i sprytnie produkować prąd na swoje potrzeby.

KONTAKT

ODWIEDŹ NAS, ZADZWOŃ DO NAS, NAPISZ MAILA

Adres

Zakrzowska 21
51-318 Wrocław

Pracujemy od

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00

Sobota 9:00 – 12:00

Wyślij nam wiadomość

Certyfikaty

Certyfikat autoryzowanego instalatora
Certyfikat DEHN
Certyfikat Multisun na polskim rynku fotowoltaiki w 2018 roku
Certyfikat SolarEdge Certified Installer